Webinar: Yeni Normalde Gümrüklerimiz ve Yurtdışı Pazarlarımız

14 Ekim 2020 günü  gümrük, dış ticaret ve uluslararası ticarette teşvik uygulamaları konularında bir Webinar gerçekleştiriyoruz. İzleyici olun; Dünya Gazetesi dijital aboneliği hediyemizi kazanın.

 

Etkinliğimize derneğimizin yönetim kurulu üyeleri Suat Gürsoylu ve Yaşar Cesur moderatör olarak katılacak olup, gümrük, dış ticaret ve uluslararası ticarette teşvik uygulamaları konularında uzman olan değerli Sn. Sercan Bahadır ve Sn. Evren Kılıç katılımcı olarak iştirak edeceklerdir.

 

Webinar aşağıdaki konular çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

  • Covid dış ticaretimizi nasıl etkiliyor ?
  • Korumacılık ve gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması
  • Salgında ihracatımızı geliştirme ve yeni pazarlar bulma

Kayıt olmak için tıklayın

Sorunuzu iletmek için tıklayın

Katılımcılar

Sercan Bahadır:

Gümrük Teftiş Kurulu’nda Müfettiş olarak 8 yıllık deneyimi bulunan; otomotiv, kimya, tarım, tekstil, beyaz eşya ve gıda sektörlerinde önde gelen firmalara gümrük ve uluslararası ticaret konularında denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

1999-2002 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Maliye Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmış olan Bahadır, 2006-2010 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi Dış Ticaret ve Gümrük Yönetimi Programlarında Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır.

 

Evren Kılıç:

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde lisan eğitimini tamamlamıştır. 12 sene Ticaret Bakanlığı’nda Bakanlık Müfettişi olarak görev almış olup 3,5 senedir EY Global Limited şirketinde Kıdemli Müdürü olarak görev almaktadır.

 

Not: Katılım 100 kişi ile sınırlıdır.