Utrader, Destekleyici Olarak Uluslararası Lojistik Matchathon’una Dahil Oldu

Matchatlon1 - Utrader, Destekleyici Olarak Uluslararası Lojistik Matchathon’una Dahil Oldu

Uluslararası Ticaret Ağı Derneği ve üyeleri olarak, Avrupa’nın önemli lojistik merkezlerinden biri olan  Lüksemburg’un Ekonomi Bakanlığı’nın COVID-19, süreçlerinde yasanan aksaklıkların paylasılması ve IT tabanlı cözümlerin üretilmesi amacıyla başlattığı ve bir ay online olarak sürecek the International Matchathon dedicated to Logistics players programına dahil olduk.

Programın organizasyonu; Lojistik Kümelenmesi (Cluster for Logistics) ile birlikte EY Lüksemburg, the Chamber of Commerce, the Ministry of Mobility and Public Works, The China-Luxembourg Chamber of Commerce (“CHINALUX”), the Luxembourg Open Innovation Club (LOIC), the House of Startups (HoST), the Luxembourg Business Angel Network (LBAN) and the German tech consulting boutique CorpPearls gibi kuruluşlar tarafından yapılmakta olup, büyük şirketlerin ve bireysel katılımcıların katılımları ile oldukça verimli geçmesi beklenmektedir.

Süreç tamamlandıktan sonra kabul gören çözümlerin satın alınması, yatırım alması ve/veya büyük şirketler tarafından istihdam edilmesi söz konusu olabilecektir.

Daha fazla bilgi için: https://www.ey.com/en_lu/location-events/2020/05/international-logistics-matchathon-powered-by-eynovation-

 

Sevdiklerinizle Paylaşın
Uzun yıllar internet teknolojileri ve web tarayıcıları ile uğraşmıştır. Halihazırda yabancı bir firmada yöneticilik yapmaktadır. Aynı zamanda uTRader bünyesinde gönüllü olarak projeler yürütmektedir.
Yazı oluşturuldu 83

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön